Sınırsız ve ücretsiz aydınlatma

Bahçe, balkon-teras ve havuz gibi alanlarınızda güneş enerjili aydınlatma ürünlerimizle kazı ve altyapı çalışmaları ile dekoratif olmayan ve devamlı bakım isteyen kablolarla boğuşmadan tamamen ücretsiz aydınlatma elde edin.

Enerjiniz güneşten

Güneş enerjisi ile çalışan aydınlatma ürünlerimizin şarj olması için günün aydınlığı yeterlidir. Hava parçalı bulutlu olsa dahi gerekli enerjiyi toplamaktadır.

Hesaplı ve pratik çözüm

Ürünlerimizin ithalatçısı olduğumuz için en uygun ve benzersiz fiyatları sunuyoruz. Sadece açma düğmesine basarak aktif etmenin yeterli olacağı aydınlatma ürünlerimiz ile ücretsiz aydınlatma için başka bir şey yapmanıza gerek yok. Gündüz topladığı enerji ile hava kararınca otomatik olarak devreye girer ve aydınlıkta kendi söner.

Yeni Nesil Bahçe Aydınlatma

 

 

Solar (Güneş enerjisi) teknolojisi ile sorunsuz, masrafsız ve dekoratif bahçe aydınlatma sistemlerine terfi edin.

İster inşaat halindeyken başlanmış, isterse sonradan uygulanmış olsun tüm bahçe aydınlatma sistemlerinde bir alt yapı çalışması ve bu çalışmanın getirdiği masraf ve dekoratif olmayan görüntüler kaçınılmazdır. Bununla birlikte, özellikle yanlış aydınlatıcı seçimleriyle daha da yükselen ve sürekli olan bir maliyet vadır. Bahçenizin veya uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne oranla bu maliyetler değişkendir ve daima ödenmesi gereken bir elektrik faturası vardır.
Solar sistem bahçe aydınlatma teknolojisinde ise bu sorunlarla hiç bir zaman uğraşmak, sürekli fatura ödemek zorunda kalmazsınız. Bu sistemde aydınlatma, günün aydınlığından gelen doğal enerjinin depolanması ve bu enerjinin hava kararınca otomatik olarak kullanılması ile gerçekleşmektedir. Bu yüzden sistem kuruluşunda bahçelerinizi boydan boya dolaşan çukurlar görmez ve sonradan her hangi bir kuruma bahçeniz için ayrıca elektrik enerjisi harcama bedeli ödemezsiniz.
 
Kurulumu Kolaydır
 
Satışını yaptığımız bahçe aydınlatma sistemlerinin kurulumunda bahçeniz boyunca açılmış çukurlar ve yüzlerce metre dolaşan kablolar yoktur. Uygulamanın yapılacağı yere montajı ile işlem tamamlanmıştır. Son derece kolay bir şekilde ister bahçenize ya da yürüme yoluna, isterseniz set üstü aydınlatma olarak kolayca monte edebilirsiniz.
 
En Ekonomik Bahçe Aydınlatma
 
Sadece güneş enerjisi (solar sistem) ile aydınlatma sağlandığı için, tüketimde her hangi bir maliyet söz konusu değildir. Bahçelerinizin aydınlatılmasında harcanan tek şey, güneş enerjisidir ve bu yüzden elektrik tüketiminizde artış yapmaz.
 
Dekoratif Çözümler
 
Standart, yani elektrik enerjisi ile çalışan aydınlatma sistemlerinde görmeye alışık olduğunuz tüm modeller mevcuttur. Özellikle Avrupa ve Amerika gibi ülkelerde neredeyse herkesin kullandığı bu sistemler, zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir.
 
Kesintisiz Bahçe Aydınlatma
 
Solar bahçe aydınlatma teknolojilerinde sistemin aktif edilmesinden sonra bahçeniz artık her gece aydınlıktır. Bunun için günlük ya da belirli zamanlarda bir işlem yapmanıza gerek yoktur ve her yerde elektrik kesik olsa'da bahçeleriniz aydınlıktır.